Galeria
Z ostatniej chwili

2020 London Wystawa

Byliśmy tam...ICE London
Przewiń w dół
Przewiń w dół

Nasza lokalizacja

Sekcja S9 355Poziom główny

  W tym roku znajdujemy się w Sekcji Boot S9 355, która znajduje się na parterze. Po prostu weź plan piętra ICE 2020 w dowolnym miejscu informacyjnym ICE i spójrz w prawym dolnym rogu na kwadratową sekcję S9-355 o nazwie F.H. Karola.

  W ciągu trzech dni ICE London pomaga ponad 35 000 uczestnikom odkrywać najnowsze innowacje w dziedzinie gier we wszystkich sektorach, dostarczane przez ponad 600 najbardziej przyszłościowych dostawców gier. Wystawa oferuje również niezrównaną i globalną platformę do znajdowania nowych możliwości biznesowych i partnerskich, z ponad 150 krajami reprezentowanymi na parkiecie.

  W Bank Robber widzimy obecną walkę w branży eGaming. Branża gier od wielu lat zmaga się z jej publicznym odbiorem. Zwłaszcza w przypadku niektórych nowszych nagłówków ujawniających „nieuczciwych” operatorów, branża naprawdę odczuła wpływ tego zjawiska poprzez zwiększone regulacje, ograniczenia działalności promocyjnej i ogólny brak wsparcia publicznego.

  Rozumiemy, że ICE London daje nam możliwość uczenia się od liderów branży gier poprzez inspirujące rozmowy i dyskusje panelowe na temat pokonywania wyzwań i wykorzystywania szans rynkowych.

  Comments( 2 )
  • Adam

   Dzięki obecności w ICE London możemy spotkać się z globalną siecią profesjonalistów z branży gier we wszystkich rodzajach gier i na wszystkich poziomach zaawansowania. ICE London daje najszerszą możliwość budowania relacji na świecie.

  • Parker

   Podczas ICE 2020 mamy niezliczone możliwości odkrywania premier produktów i innowacyjnych technologii, które mogą pomóc nam w Bankrobber osiągnąć nasze cele biznesowe. Dzięki ponad 600 ekspertom ds. rozwiązań obejmujących wszystkie branże lądowe i internetowe, ICE London ma wszystko, czego potrzebujemy, pod jednym dachem.

  01.
  © Bank Robber 2021 / All rights reserved.
  Do początku